Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » S. O. S. Esszé írás angolul?

S. O. S. Esszé írás angolul?

Figyelt kérdés

110-150 szavas esszét kéne írnom ezzel a mondattal: "Love is all you need."

Csak magyarul kéne a szöveg NEM ANGOLUL nehogy azt, higgyétek, h lefordítani sem tudom.

Köszi a segítséget:D


2011. máj. 4. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

óó de könnyűű:D

bár ilyet kapnék holnap az emelt angol érettséginxD

2011. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyit segítek,hogy ez egy Beatles-szám címe,tehát a szerelem mellett akár a Beatles-ről is írhatsz,ha nem mondta kifejezetten a tanár,hogy eszedbe ne jusson a Beatles-számról,annak fogadtatásáról,keletkezésének történetéről írni.Gondolom annak is utána lehet manapság már járni.
2011. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy igen,nagyon könnyű.
2011. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az angol érettségi szerintem sokkal könnyebb, mint a nyelvvizsga és ez annak az egyik feladata.(Bár nem biztos.) Igazából csak arra voltam kíváncsi, h ti mit írnátok...
2011. máj. 6. 13:58
 5/5 anonim válasza:

Van egy csaj, aki vállal esszé írást magyarul meg angolul is.

Címe debrangoltanar.com, nézzétek meg, ha érdekel!

2011. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!