Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az Aranyember? Olvasta valaki?...

Az Aranyember? Olvasta valaki? vagy házi dolgozatot csináltatok belőle?

Figyelt kérdés

a férjem esti suliba jár,h érettségije legyen.a probléma csaka z h ő kamionozik és a magyar félévijét én irom meg itthol.a régi füzeteimet odaadtam másnak,akinek persze halvány gőze simcs hova tette...a neten meg nem találok a kérdesemre választ. szoval van 1 oyanom:

Írs meg Tímár monológját,mikor rájön arra ,hogy Trityán Tódor mrghalt!

erre mit lehet Írni?

a másik:

Írd meg Tímea monológját miután megkapja a titokzatos levelet.melyben a szentgyörgy kép titkát tudja meg.


bármilyrm szivességet szivesen elfogadok,és előre köszönöm.


nagyon szeretem a Jókai regényeket,valahogy a gimnáziumos éveimből épp ez és a Fekete város maradtak csak ki.elolvasnám,de szűkös az idő es a pici fiamtol sem tudnám...


2011. máj. 20. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

hát tényleg csak valamicske támpontot tudok adni (vagy annyit se)..

szóval Tímárhoz sztem azt, hogy végre új életet kezdhet azzal, akit igazán szeret és nem kell többé kettős életet élnie

Tímeához nagyon nem tudok, mert inkább arról kellene írni sztem, mikor Athali megmondja neki, hogy csak Tímár tudhatta ezt a szentgyörgyös cuccot és ugye ilyenkor még nem tudja.. szóval nem tudom, hogy ide mit lehetne írni..

hát nem sokat segítettem, bocsi :)

2011. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
K0szi.ez is valami.apránklnt csak össze gyűl vmi.
2011. máj. 21. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!