Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Romeo És Júlia fogalmazás,...

Romeo És Júlia fogalmazás, segítenél?

Figyelt kérdés

Elolvastam a könyvet,megnéztem 2 filmet a musical-t mindent,ám nem tudom h mit írjak:/


segítenél nekem?és elküldenéd privát üzenetben? nagyon megköszönném:)

légyszíves aki tud az segítsen..

előre is köszönöm:)


2011. máj. 23. 16:09
 1/6 anonim válasza:
Nem segítenék, ne haragudj!
2011. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem egy drámát komolyan kell venni,de ahogy látom elég komolytalan és szánalmas vagy,már meg bocsáss:DD
2011. máj. 23. 16:26
 3/6 anonim válasza:
Szerintem te vagy szánalmas már magával a kérdés kiírásával is. Az még hab a tortán, hogy a helyesírásod is egy nagy nulla.
2011. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hogyan segíthetnék ha még a fogalmazásod címét sem vgay képes kiírni. Olvasd már el a kérdésed!!! Te tudnál magadnak ezek alapján segíteni?

Mi a konkrét feladat megjelölés?

2011. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Őszintén csak egy szimpla próba volt,mert olvastam és ezzel kapcsolatban mindenkit lehurrognak.

Kedves második,direkt írtam tele helyesírási hibákkal,mert egyetemista hallgató vagyok,nyelvészet szakon!

2011. máj. 23. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Indulj ki magadból. Voltál már szerelmes? Hogyan érezhettek? Milyen világ volt az? És miben más, mint a mai világ? Milyenek a szereplők? Milyen a nyelvezet?
2011. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!