Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nagyvárosban élni- előnyök és...

Nagyvárosban élni- előnyök és hátrányok? Német fogalmazás!

Figyelt kérdés

Egy kis segítség kéne mert még csomó mindent kell tanulnom, a németet meg utálom. Szóval nagyon alapszinten kéne pár mondat, nagyon megköszönném. Ilyenek:

Ich liebe nicht in einer Großstadt leben, weil ich der Larm verabschue. Aber...


Előre is köszi annak aki segít és nem leolt!


2011. máj. 24. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát legalább magyarul leírhatnád, értem én, hogy nem szereted, de azért ne itt iraasd már a házid. Én se szeretek sok mindent :(
2011. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor magyarul:

Szerintem nagyvárosban élni nem túl jó. Ngayon rossz a levegő a sok autó miatt. Az emberek idegesebbek. Mindig nagy a zaj.

2011. máj. 24. 16:57
 3/4 A kérdező kommentje:

A tömegközlekedés jó, csak drága a nagyvárosokban. Kevés ember élhet kertes házban egy ngayvárosban és drágább is egy lakást megvenni. Bár munkát könnyebb találni.


Ha ezt megcsinálods nekem, nagyon megköszönném.

2011. máj. 24. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Lefordítottam amit írtál, és igyekeztem nem túl tökéletesre megírni, ha útálod a németet gondolom nem adnál be hibátlan munkát. Célszerű lett volna hogyha beírod, hogy hanyadikos vagy és hanyas vagy németből. Pl. aki hármas az hirtelen nem fog ötös szinten írni, buktam le sajnos túl jól sikerült persze másoktól kapott házik miatt még középsuliban. Szóval itt a fordítás de előre szólok, hogy nem tökéletes, ja és nézd meg, hogy nincs e benne olyan, amit még nem tanultatok ha van akkor írd át olyanra amit ismersz!


Ich glaube nicht, dass es ist gut in einer Grosstadt zu leben. Die Luft is sehr schlecht wegen der Autos. Die Leute sind nervöser. Eine Grosstadt ist immer geräuschvoll.


Der Massenverkehr ist gut, aber leider teuer auch. Wenige Leute können in einem Haus mit Garten leben und die Wohnungen kosten viel mehr. Aber man kann viel eifacher einen Arbeitsplatz finden.

2011. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!