Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol fordításban elakadtam....

Angol fordításban elakadtam. Tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Az alábbi szövegeket kellene lefordítani, de elakadtam.


1. Az én kedvenc tantárgyam természetesen az angol. A mindennapi életben és külföldön nagyon előnyös, ha tudok valamely idegen nyelvet beszélni. A matematikát nem szeretem, mert nehéz tantárgy, főleg amiket 11. osztályban tanulunk.


2. Én szoktam biciklizni minden nap. Általában 5-10 km-et minimum, városon belül, de alkalmanként 30-40km-et is letekerek városban és városon kívül is. Néha szoktam focizni és kosarazni, de ez nem rendszeres.


3. Én szoktam dolgozni diákmunkát részmunkaidős állásban a mezőgazdaságban minden nyáron. A fizetés 530ft/óra. A diákok legtöbbször csak diákmunkát tudnak végezi, de nagy érdeklődés miatt sokszor nem kapnak munkát. Általában irodai, mezőgazdasági, és segédmunkát tudnak dolgozni, főleg iskolaidőn túl.



Elkezdtem fordítani, de már az elején belegabalyodtam a dolgokba. Tudnál segíteni?


2011. máj. 30. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

1. My favorite subject is English of course. It’s advantageous to speak more languages in everyday life and in the rest of the world. I don’t like Maths, because it’s difficult, especially what we learn in the 11th class.


2. I cycle every day. I usually go circa 5-10 kilometres within the city, but sometimes I cycle about 30-40 kms within or outside the city. I play football or basketball at times, but these aren’t regular.


3. I work in the agriculture in a part-time job every summer. The wage is 530 ft/ hour. The students can do only students work, because of the large interest. They usually get job in the office or in the agriculture, they work as an assistant , usually after the schooltime.



Nem garantálom, hogy hibátlan, itt-ott nem fordítottam szó szerint, az angolban nem használnak olyan nyakatekert mondatokat, mint a magyarban. Remélem, azért tudtam segíteni.

2011. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképp tudtál segíteni :)
2011. máj. 30. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!