Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezeket, hogy kéne angolra...

Wakeupjohnny kérdése:

Ezeket, hogy kéne angolra fordítani? 1-1 mondatnak is nagyon örülnék. Előre is kö-szi!

Figyelt kérdés

1. Ha sok testedzést csináltál volna, akkor nem kellett volna fogyókúrázni.

2. Ha a barátod meghívott volna egy étterembe elfogadtad volna.

3. Ha a lány nem ment volna túl gyakran koncertekre nem került volna rossz társaságba.

4. Ha kitakarítottuk volna a lakást a múlt héten nem lett volna akkora rendetlenség, amikor megérkeztek a rokonaim.

5. Ha elmentetek volna a piacra vásárolhattatok volna friss halat.

6. Ha lenne, egy kis pénzünk befizetnénk egy intenzív nyelvi kurzusra.

7. Ha tudtam volna, hogy ilyen nehéz lesz ez a tanév el se kezdtem volna.

8. Ha odafigyeltem volna a fénymásolataimra, akkor tudnám, hogy mit adtam oda.

9. Én a te helyedben megnézném az interneten, hogy milyen nyelvvizsga lehetőségek vannak.

10. Ha sokat utaztak volna külföldre, amikor a gyerekeik kicsik voltak akkor kevesebbet beszélgethettek volna egymással.


2011. jún. 2. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

10. If they had travelled abroad a lot when their children were little, they would have talked less with each other.


9. If I were you I would search on the internet, what type of language exams are.

2011. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2011. jún. 2. 13:47
 3/3 Ferenc Fodor válasza:

hé bemásolod google forditoba de itt van mind1..


:1st If you did have a lot of exercise, you will not have to diet.

2nd When a friend invited me to a restaurant would have been accepted.

3rd If she did not go often concerts would not have been too bad company.

4th If you have cleaned the house last week would not have been as much a mess when they arrived relatives.

5th If you had gone to the market vásárolhattatok have fresh fish.

6th If I had a little money to pay an intensive language course.

7th If I had to be such a difficult school year, this would have never even started.

8th If you have listened to fénymásolataimra, you know what I have there.

9th I want to see your place on the Internet, what language potential.

10th If you have traveled much abroad, where their children were small it could have been less talk to each other.

2011. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!