Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mindent megtanultam és mégis...

Mindent megtanultam és mégis úgy érzem hogy nem tudok semmit, normális ez?

Figyelt kérdés
kb másfél hete tanulom a tételeket szóbeli érettségire minden tantárgy tételeit megtanultam kb 2 tétel van mindegyikbe amit nem tudok,de igazából annyira izgulok meg stresszelek,mert holnap lesz a vizsga,hogy egyszerüen olyan érzésem van mintha nem is tanultam volna semmit ez normális ? másnál is igy van ez? nem akarok megbukni!!
2011. jún. 14. 08:07
 1/5 A kérdező kommentje:
a német nagyon durva szóbelin,mert az miatt stresszelek a leginkább hogy ilyedtembe:D nem fogok tudni megszólalni,sose szerettem németül felelni és ez nagy hátrány szerintem
2011. jún. 14. 08:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális, nekem 140 tételem van és vagy 40 tudok, a héten még mindennap 20-at tanulok, és néha úgy érzem az sem megy amit eddig tudok, szóval normális , de ez nálam mindig így megy felelések előtt is...természetes idegesség van benned is. Ne aggódj menni fog!
2011. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
áhh :SSS, én is ugyan így vagyok,félek,hogy beégek a tanárok előtt mert nem fogok tundni semmit,pont olyant húzok amit nem igazán tudok,ráadásul attól is félek,hogy első nap sorra kerülök :S :(
2011. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen,bár én örülnék ha holnap sorrakerülnék az elsők között

és hamarabb tul lenék SIKERESEN már az egéééééészen,már nagyon elegem van

2011. jún. 14. 17:08
 5/5 A kérdező kommentje:
áááááááááááááááá SIKERÜLT!!!!
2011. jún. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!