Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ha kémia szóbelin kihúzom...

Ha kémia szóbelin kihúzom például a Hidrogént, mint tétel, akkor megadják szempontnak, hogy elemezzem a reakcióit fémmek, nem-fémekkel, fém-oxidokkal stb. vagy mindent tudnom kell, és el kell mondanom amit tudok?

Figyelt kérdés
Mert a kidolgozott tételemben van vagy 10 reakció más és mással, és én nekem nem fog mind eszembe jutni holnap, ebbe biztos vagyok...
2011. jún. 16. 20:19
 1/2 A kérdező kommentje:
fémmel*
2011. jún. 16. 20:19
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszerű a helyzet, csak az elvet közöld.


Amúgy az a szokás, hogy nagyon konkrét kérdést kapsz a hidrogénekből. Az adott kérdést válaszold meg, majd mondj el pár dolgot a hidrogénről, ami oda kapcsolódik.


Például én anno a 7. tételt húztam, ami a tétellistában a szén szervetlen vegyületei volt. A kihúzott lapon azonban ez volt: "hasonlítsa össze a szén oxidjait!".

2011. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!