Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Megbuktam földrajzból, pótvizs...

Megbuktam földrajzból, pótvizsgára felkészítő jó oldalak?

Figyelt kérdés

11.évfolyamos vagyok és sajnos megbuktam földrajzból valaki tudja olyan oldalakat linkelni ami jól felkészít vagy kiegészíti a tankönyv adatait? Tudom, hogy van a gugli, de olyan érdekelne akinek a tanárának saját oldala van vagy pl ahonnan ő felkészült valamilyen vizsgára.

Köszönöm:)


2011. jún. 20. 13:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

fúú köszönöm van benne valami:) az a baj még nem buktam és nem tudom mennyi idő megtanulni mindent így földrajzbol:)

Kösziii

2011. jún. 22. 17:19
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem osztálytársnak kérd el a füzetét,munkafüzetét,és abból tanulj.Más könyvben,interneten ugyan tanulhatsz a témáról,de nem biztos,hogy a könyv/internet mindent úgy ír le,ahogy neked kell,és lehet,hogy pont kihagy olyan részeket,amik neked létfontosságúak lennének.Tehát Osztálytárs!!!
2011. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Hidd el nem sok idő megtanulni! Amiket felsoroltál, hogy idén tanultatok, vízburok, térkép stb... azokat én érettségire kevesebb, mint egy hét alatt megtanultam. A tankönyv adatait nem kell netessel kiegészíteni, az bőven elég. Mást a tanárod sem kérhet számon.
2011. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vagy beugrassz hozzám, földrajzból mindig jó voltam, szeretem is a tárgyat! :)
2011. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na milyen lett(?)!
2013. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pedig ez a tárgy nem nehéz
2013. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Melyik suliban van tizenegyedikben föci ?
2016. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!