Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Melyik könyv jobb? (Légy jó...

Melyik könyv jobb? (Légy jó mindhalálig-Kőszívű ember fiai)

Figyelt kérdés
melyiket olvassam?nektek melyik tetszett jobban?
2011. júl. 1. 12:07
 1/10 anonim válasza:
szerintem a Légy jó mindhalálig jobb(én azt jobban szeretem)
2011. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nekem a Kőszivű ember fiai tetszett nagyon
2011. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy jobb! Egy romantikus regény meg egy realista amúgy is más.Ez olyan kérdés melyik jobb festmény a Mona Lisa, vagy az Ásító Inas.
2011. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Kőszívű ember fiai jobban tetszett, az olvasmányosabb, kalandosabb. A másikat borzasztóan nem szeretem, valószínűleg közrejátszik, hogy anno 4.osztályban elolvastatták velünk, és egy kukkot se értettem belőle tulajdonképpen, és ez azóta is bennem maradt, így második olvasásra se tetszett.
2011. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Kőszívű nagyon nem jött be amikor kötelező volt, de a Légy jó mindhalálig tetszett. Mondjuk a kettő teljesen más műfaj. Szerintem olvass el mindkettőről egy-egy rövid leírást és döntsd el, melyik téma ragad meg jobban.
2011. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem a Légy jó mindhalálig tetszett jobban
2011. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Légy jó mindhalálig tetszett jobban. Őszintén bevallom, hogy a Kőszívű ember fiaiból 60-70 oldalnál többet nem tudtam elolvasni, mert engem untatott, persze lehet, hogy másnak ez az írói stílus jön be jobban.
2011. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se tetszett,de ha mar valasztani kell,akkor inkabb a Legy jo mindhalalig.
2011. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Légy jó Mindhalálig!(:
2011. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legy jo mind halalig jobb mar nem emlekszem sok mindenre belole de arra igen h meg sirtam is rajta. Pont most terveztem h ujraolvasom
2011. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!