Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki össze tudná foglalni...

Valaki össze tudná foglalni pár mondatban hogy miről szól a KŐSZIVŰ EMBER FIAI c. könyv?

Figyelt kérdés
lécci. nagyonfontos !
2011. aug. 22. 07:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem az internetről,az tuti.....
2011. aug. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nemazt kérdeztem hogy miről nem -_-'
2011. aug. 22. 07:18
 3/10 anonim válasza:
akkor ne itt kérdezd, a Számítástechnika > Internet kategóriában. az első válaszolónak volt igaza.
2011. aug. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 legendavagyok01 ***** válasza:

Én már azt sem értem, miért nem lehet elolvasni, azt meg végképp nem, hogy a filmet miért nem lehet legalább megnézni???

http://www.youtube.com/watch?v=qmrr3vkQ2Wc

Sokkal értékesebb, mint a mai filmek bármelyike.

(Egyébként meg a neten millió helyen fenn van a kötelező olvasmányok rövid tartalma, elemzése, legalább annyit tegyél meg, hogy megkeresed.

2011. aug. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
kötelező olvasmány, mi? egész hamar eszedbe jutott "kiolvasni"
2011. aug. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

össze foglalom neked röviden:

van egy gonosz ember (ő a kőszívű ember): Hevessy György, és két fia: Ádám és János, az 1700-as évek közepén éltek.

György halála után Ádám az apját akarta követni maffiafőnökként, de János megpróbálta megakadályozni, mert ő is ugyanarra pályázott. innentől kezdve egymással ellenségeskedtek, sőt még kisebb hadsereget is felállítottak egymással szemben, és megkezdődött egy háború...


ezt nyugodtan írd le, ha majd fogalmazást kell írni

2011. aug. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De ha már van interneted,legalább azt tudnád használni:

[link]


Pár mondatban meg csak vicc szinten lehetne összefoglalni egy ilyen hosszú könyvet.

2011. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy undorító egy könyv, jól teszed hogy nem olvasod el! :)
2011. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért én sem oltogatom......:)

Én rengeteget olvastam akkoriban, de ezt képtelen voltam megemészteni.

2011. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne olvasd el véletlenül sem! Én sem tettem. A neten található írásokból ollózz össze egy olvasónapló szerűt, és csókolom! Max kapsz 1-2 egyest! Mi van akkor? Nekem érne annyit az az 500 oldalas förmedvény!
2011. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!