Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítenétek írni nekem egy...

Segítenétek írni nekem egy rövid esszét Károly Róbert uralkodásáról és Mátyás uralkodásáról?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 08:16
 1/5 anonim válasza:
75%
nem
2009. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Én sem. De velem is van úgy, hogy valamivel nem készülek el időben, de akkor legalább veszem a fáradságot és kiolllózom a gugliból.
2009. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Tessék, rövid esszém:


Károly Róbert és I. Mátyás uralkodása


Ebben az esszémben Károly Róbert és I. Mátyás uralkodásáról fogok röviden értekezni részleteiben kifejtve és összehasonlítva uralkodásainak intézkedéseit.

Károly Róbertnek német felesége volt, egy kicsit b*szkurálta a hűbérurakat, és akkora király volt, hogy most éppen a kétszáz Ft-oson van rajta.

Mátyás még nagyobb arc volt; csöppet adóztatott ugyan (többet, mint Karesz Robi), de azért volt akkora arc, hogy végül ő az ezrest kapta meg. (fémcsíkkal)

Mindkettő jó arc volt, de talán Mátyás egy fokkal inkább, mert szép volt a haja is.

Ebben az esszében hosszasan és velősen hasonlítottam össze a két király politikáját és gazdasági intézkedéseit.

2009. márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem,mert szerintem ez a te dolgod,és nem kellene,hogy mással írasd meg:)
2009. márc. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok jóindulatú ember:DD Amúgy tényleg, neten annyi minden van, ha magadtól nem tudsz vmi értelmeset összehozni, akkor írd be google-ba és ollózd össze.

-Mikor uralkodott?

-Hogy került a trónra? (esetleg)

-Gazdasági intézkedései

-Politikai intézkedései

Aztán ennyi egy rövid esszébe körülbelül elég is:)

2009. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!