Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Diákigazolvány igénylés fősulira?

Diákigazolvány igénylés fősulira?

Figyelt kérdés

Kaptuk ugye fősulira a diákigazolvány igényléshez a csekket, és az van rajta h ha biztosan KÉZHEZ vettük a hivatalos felvételi levelet azután fizessük be. De max Augusztus 5.-g lehet befizetni, ti már befizettétek? Azért kérdezem mert ha nem jönne időben a csomag pestről a hivatalos infoval kicsúsznék az időből.


Ti előbb befizettétek már? Vagy vártok még? Én nem nagyon akarom húzni az időt, felvettek szóval én már holnap befizetném..minek ahhoz megvárni a kézhez vételt?


Ti h vagytok vele?


2011. júl. 27. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A héten, de a jövő hét elején megérkezik a felvételiről a döntés és akkor befizetem. Jövő hét szombatig lehet feladni a csekket, bőven belefér még. :)
2011. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én méár kaptam csekket, a regisztrációs levéllel, azt aznban elvesztettem, így átutalással fizettem. Egy ismerősömnek megvolt még a lap, arra a számaszámra küldtem, de elötte fel kellett hívnom a diákigazolványosokat, hogy elkérjem az azonosítót. Itt be kellett diktálnom a felvételi azonodítót és a nevemet, és elküldték a diákigazolvány azonosító számomat, és ezzel együtt átutaltam az összeget
2011. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!