Van az interneten magyar változat? (Robin Hood)

Figyelt kérdés
Üdv! Kicsit elkéstem a nyári szüneti fordításommal :D , Ez valami egyszerűsített változat, de amíg a.)legépelem a 15 oldalt, aztán keresek egy normális fordítóprogramot, aztán leírom kézzel, vagy b.) szavanként/mondatonként fordítok fejből, és mindig nyúlok a szótárért :O ,szóval ha lehet, minél egyszerűbben... "Very Easy Readers, Barbara Chadwin: Robin Hood, Second Level" ez van a fénymásolt, összetűzdelt papír elején. Ha kell, tudok még "adatokkal" szolgálni(a külsejét illetően), ötletek, hogy hol találom? Már rákerestem a Google-ban, nincs semmi. Ha linkeltek, azt nagyon megköszönöm!
2011. aug. 18. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos, hogy ennek nemhogy az interneten, de egyáltalán nincs magyar változata. Ez angol nyelvet tanulóknak van, egyszerűsített változat, kizártnak tartom hogy bárki lefordította volna.

Csak azért írom ezt, hogy ne töltsd hiábavaló keresgéléssel az időt, inkább kezdd el fordítani, mert sajna nincs más megoldás. A fordítóprogramot nem ajánlom, nagyon gagyi és egyből rájönnek hogy nem ember csinálta, magyartalan illetve egy csomó mindent félrefordít.

Szerintem használj elektronikus vagy mobilszótárt, abban sokkal egyszerűbb keresgélni.

2011. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!