OKJ-s fodrász tanfolyam?

Figyelt kérdés
Idén kezdek el fodrász tanfolyamra járni,az a kérdésem,azoktól akik jártak fodrász tanfolyamra,hogy könnyen elsajátítottátok ezt a szakmát?Mennyire nehéz?Ha az ember belead mindent,sokat tanul és gyakorol,lehet belőle jó fodrász?
2011. aug. 26. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan nem jártam fodrász tanfolyamra, de engem is érdekel a szakma, és lehet, hogy majd én is ilyesmire megyek, ha nem vesznek fel egyetemre. Szerintem ha sokat tanulsz, jó a kézügyességed és sokat gyakorolsz, akkor biztosan jó fodrász lesz belőled. Az már nehezebb kérdés, hogy a vendégkörödet majd mennyi idő után tudod kialakítani.
2011. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én is igy végeztem és megtanultam mindent ezen a tanfolyamon. Persze sokat kell gyakorolni és mindig van ujdonság amit el kell sajátitani!! Sok sikert!
2011. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik helyre jársz majd?
2017. júl. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!