Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki ajánlana nekem néhány...

Valaki ajánlana nekem néhány Bibliai képzőművészeti tárgyat?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy ilyen hülyén van megfogalmazva a kérdés de csak így tudtam létrehozni. ._____.


Sulikezdés után mindenkinek kell egy 5 perces prezentációt tartania 3 darab Bibliai esemény ihlette képzőművészeti tárgyról. Megpróbáltam Goggle-ön keresni de egy konkrét vázát/festményt/kerámiát nem találtam. Tudna valaki adni nekem néhány példát, mert így nem tudom elkezdni. Az nem számít ha nem Magyar ember készítette, sőt jó lenne ha vegyesen lenne magyar és külföldi művésztől is. Ja és természetesen ne legyen mindegyik festmény vagy kerámia.


Remélem valaki tud segíteni, előre is köszönöm. :)


2011. aug. 29. 00:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!