Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Törből kaptam egy kötelező...

Törből kaptam egy kötelező olvasmányt, de sehol nem tudtam megszerezni, Kémek a sasfészekben (Alistair Maclean) a könyv címe. Nem találok tartalmat se a google-n. Mit csináljak? SOS

Figyelt kérdés
Tudna valaki linkelni egy oldalt ahol fent van az olvasónaplója/tartalma? Nagyon fontos lenne!
2011. aug. 30. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyat tudok linkelni ahol sajnos el kell olvasni...

egyébként a második világháború, náci Németországban játszódik

nagyon jó könyv

2011. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:( Én szivesen elolvasnám, de 1 napom maradt, azalatt meg nem tudom :(
2011. aug. 30. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez van... Ott volt az egész nyár, hamarabb teszed fel a kérdést, hamarabb kapsz választ, több időd marad olvasni. sorolhatnám még. De a diák ilyen, kéri az ostort az élettől =). Akkor jó neki, ha elhalasztja a dolgokat a legutolsó időpontig.


Szerintem igenis el lehet olvasni azt a könyvet holnapig, de legkésőbb csütörtökig. Csak le kell ülni és olvasni. Mondjuk a monitort lesve rohadt fárasztó lesz, de ha hamarabb teszed fel a kérdést, esetleg ki is nyomtathattad volna a szöveget... Még most sem késő! Vagy holnap rögtön történelem órával kezdtek, a tanár meg neked esik, hogy "Elolvastad a könyvet gyermekem!?" :D

2011. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Kémek a Sasfészekben (Alistair MacLean: Where Eagles Dare):


[link]


Nagyon jó kalandfilm volt. Ha tudod, töltsd le valahonnan és nézd meg. Így nem kell elolvasnod.


A kommentekből::


„Minden idők egyik legjobb háborús filmje, az egyszer biztos“

2011. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Hogy ne áruljak zsákbamacskát:

Én magam is láttam, valóban elsőosztályú. Nem fogsz csalódni.

2011. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fanyar válasza:
A halogatók és lusták tökéletes választ kaptak: # 3/5
2015. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!