Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a kötelező olvasmány 7. ben?

Lóbarát kérdése:

Mi a kötelező olvasmány 7. ben?

Figyelt kérdés
Az irodalom tanárt már kérdeztem, kérdeztük, de azt mondta, hogy majd megtudjátok..
2011. szept. 7. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Jókai Mór: A kőszívű em...


Majd megtudjátok...

2011. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jókai Mór: A kőszívű ember fiai
2011. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: ha azért kérdezed mert előre el akarod olvasni, hogy ne nyáron kelljen, hidd el nem éri meg! mire elkezdődik a jövő év, már rég elfelejted! főleg ha jövő év márciusára kell, mint nekünk..én nyáron olvastam el de márciusra már alig emlékeztem valamire..:/
2011. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én félig olvastam el és nem emlékeztem semmire. Nekem nem tetszett valamiért. Valószínűleg én retardált hetedikes voltam, azért nem értettem és kötött le (holott hatodikban az Egri csillagok-at nagyon szerettem). Szerintem se olvasd előre, mert tényleg ki fog esni az egész.
2011. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jókai nem gyerekeknek való.

A kőszívű ember fiaihoz fel kell nőni. 17 évesen nem, de 25 évesen már egy élmény volt elolvasni.

2011. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!