Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen témában írjak érvelő...

Milyen témában írjak érvelő szöveget, ami leköt egy 10.-es osztályt?

Figyelt kérdés
Az a házi, h érvelő szöveget kell írnom, és ilyen mint: egészséges életmód, dohányzás, drog, ezek már annyiszor voltak. Valami olyat szeretnék, ami érdekli őket, és figyelnek is :)
2009. ápr. 19. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
média,talk-showk,szappanoperák,valóságshowk,bulvársajtó.erre mki figyel, mert érdekli őket.max. jókat nevettek,bosszankodtok mikor szóba kerül Győzike meg a Mónika show,de az biztos hogy lesz hozzáfűznivalójuk..én fősulira járok,de még itt itt feldobta a csoportot a téma,mikor előkerült...esetleg szemléltető szközöket is vihetsz újságcikket stb..nálunk fősulin diavetítést kellett csinálni,az is jó,de lehet h.neked erre nem lesz lehetőséged...a lényeg hogy valami színeset vigyél amit körbeadhatsz,megfoghatnak,leköti őket..sok sikert!!
2009. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
első szeintem csak a -divat smink, frizura , mi áll jól neked... -et hagyta ki. más nemigen van. Mármint komolyabb témákkal ne is próbálkozz.
2009. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
még esetleg pénz , zsebpénz ( kell-e mennyi, mire) divatszakmák-keresetek
2009. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a téma tényleg elég gagyi,de hidd el ha ügyes előadó vagy igényes vita is kialakulhat,komoly érvekkel,hozzászólásokkal.1.voltam
2009. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk társadalomismereten volt ilyen idén. A tanár mindenkinek kiosztott egy-egy témát, amihez kapcsolódóan vitát kellett generálni az osztályban. Ilyen volt például: Tolerancia

erkölcs

személyiség fejlődése és erények

hazaszeretet

munka és erkölcs

bűn értelmezése keresztény felfogásban

állatok jogai

génsebészet


Uhh, most más nem jut eszembe majd még írok. Remélem, segítettem.

2009. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4%
Tóth Lüszi!
2009. ápr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! :)
2009. ápr. 19. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!