Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Esszét kaptam házifeladatnak...

Esszét kaptam házifeladatnak Stohl buci peréről 10 mondtatban. Ti hogy kezdenétek hozzá?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 18:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Rendőrnek tanulok,csak a tanár a véleményünkre kíváncsi.
2011. szept. 10. 18:37
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

kamu!!



vagy a tanárod kicsit zakkant:D



na de ha mégis igazi a kérdés


Írd le h mi történt pontosan a balesetkor, miket csinált mióta megtörtént a baleset, (drogprevenciós előadások stb)mit írt róla a sajtó/miről beszélt a média az üggyel kapcsolatban, mit szólt az ítélethez.


Ezt össze lehet sűríteni 10 mondatba

2011. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első, ez mégis hol válasz a kérdésre?
2011. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. szept. 10. 18:40
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez ott kapcsolódik a házi feladathoz, hogy he nem tudnál már mit írni, egy mondatban jelezhetnéd, hogy sokak szerint erősen túl van lihegve ez a téma, és az egész Stohlbuci jelenség irritál jónéhány embert.
2011. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem is irritál, de azért "levehették volna a képernyőről" arra a 2 év 4 hónapra is. :)

Egyébként pedig ha a véleményedre kíváncsiak, akkor nem kell az előzményeket leírni, mármint hogy itassan, bedrogozva balesetet okozott blabla, mert ezt mindenki tudja tény. Arról írj, hogy mi a véleményed az elsőfokú ítéletről, mi a véleményed a papiról, aki megsérült és pénzt akar csinálni a kialakult helyzetből, mi a véleményed Buciról, aki 8 kézzel kapálózott csak ne kelljen börtöndbe vonulnia, végül mi a véleményed a másodfokú jogerős döntésről...

Aláírom kicsit "manipulatívan" írtam a hozzászólásomat, a velem nem egyetértőknek üzenem, hogy nem kötekedésnek szántam, ez a véleményem és megváltozhatatlan! :)

2011. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha rendőrnek tanul, akkor nem a véleményére kíváncsiak, hanem a jogi, rendőri eljárási szemszögből magukra az eseményekre.

Legalábbis én így gondolom, bocsánat, ha tévedek.

2011. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok, igazad van, ez eszembe sem jutott, viszont a kérdező írta, hogy a véleményekre kíváncsi a tanár és számomra a "vélemény" szó nem azt sugallja, hogy a tényekre kíváncsi (jogi háttér, konkrét események).


Bár hozzá kell tennem, szerintem alapból elég gyalázatos, hogy már egy iskolában is pont Stohl András ügyével kell foglalkozni.

2011. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én abból indultam ki, hogy a jogi egyetemen nekünk is kellett konkrét ügyekről "értekeznünk", de sosem arra voltak kíváncsiak, hogy kinek milyen a politikai vagy világnézeti beállítottsága, hanem hogy jogi szempontból mi, miért és hogyan történt.

Tanulni lehetett belőle, amilyen gyakorlati feladatként. :)

Ezért feltételeztem, hogy itt is erről lehet szó.

2011. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*amolyan
2011. szept. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!