Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Téma: iskolai ebéd. Mi jut...

Téma: iskolai ebéd. Mi jut róla eszetekbe?

Figyelt kérdés

Fogalmazást kell írnunk, és a tág téma az iskolai ebéd. Van valakinek bármi ötlete, hogy ezen belül miről lehetne valami vicces vagy érdekes történetet írni?

(nem azt kérem, h vki írja meg a leckém, de két napja gondolkodom, és semmi ötletem sincs)


2011. szept. 13. 16:45
 1/8 anonim válasza:
79%
szar
2011. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Iskolai ebéd - menza - trutyi - sár - homok - gaara - naruto -Egy akatsukis élete!:D ;)


Meg a szokásos menetrend: tokány,rántnotthús, főzelék, tészta, tokány. Hétről hétre.

2011. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
45%
háát...ez nagyon 1szerű...először is elviszik a börtönbe a kaját, aztán ott megeszik (beléjük tömik) aztán megvárják mig belehalnak a mérgezésbe...aztán megvárják hogy elrohadjanak a hullák, felvágják a rodhatd húsos hasukat és kiszedik a "kaját" , eztán elhozzák hozzánk az iskolának nevezett haláltáborba és meg kell enni!!!
2011. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
egyszer találtunk körmöt a levesben :DDD
2011. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jah, az én agyam is ilyenek körül kering, de nem tom, h mit szólna ehhez a tanár.. :D
2011. szept. 13. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Írd a végére: Igaz történet alapján íródott!
2011. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Menzaaaaaaaaaaa!

Nekem az, hogy nem is volt olyan rossz, és erre akkor döbbentem rá, amikor kollégista lettem, és nem volt menza.


Vicces történet, pl: valaki kilöttyenti a főzeléket, egy másik meg elcsúszik rajta, aztán komplett jégrevü lesz az ebédlőben, csak mindenki kezében van egy tálca.

2011. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az igaz történethez odairhatod h mi egyszer a suliba találtunk egy ki....ott béka lábat a kajábaan!!!
2011. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!