Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Irodalmi kisérettségi előtt...

Irodalmi kisérettségi előtt állok mit tegyek?

Figyelt kérdés
nemsokára kisérettségizek irodalomból, de sajnos sehol nem találok megfelelő tételeket. mivel emelt magyaros vagyok elvárják h bezéljek a korrol magáról is, a személy életéről keveset, de munkásságáról sokat. tudnátok nekem mondani oldalakat? vagy esetleg áttudna nekem valaki küldeni saját tételeket??
2009. ápr. 23. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Más tételéből nem igazán jó szerintem tanulni hanem dolgozd ki saját magadnak az irodalom füzetedből és irodalom könyvedből ha valamit pedig nem tudsz ott a google.
2009. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, de ha emelt magyaros vagy, miert itt kerdezed? Kis affinitasod csak van tan hozza?
2009. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

www.doksi.hu

mondjuk ezen erettsegi tetelek vannak nemtudom mennyire hasznos... de a google a baratod:)

sok sikert

2009. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Először is szerintem kérdezd meg a tanáraidat, osztálytársaidat, nem kerülte-e el véletlenül a figyelmedet hogy a tanár kiosztotta vagy lediktálta a többieknek, esetleg a suli weboldalán megjeleníthették. Mert általában erről azért értesíteni szokta az iskola a tanulókat, nekünk is most volt egy konferencia hogy véglegesítsék a tanárok a tételsort, és el is mondták, mint az érettségi előtt.

Ha mégsem oldódik meg, rengeteg jó könyv van emelt szintre készülőknek tele kidolgozott, vagy kidolgozatlan tételsor példákkal. Keress rá az interneten és vedd meg a legszimpatikusabbat, készülj annak segítségével!

Remélem segítettem: Maya

2009. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!