Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » "Physical appearance, clothes...

"Physical appearance, clothes and fashion" témát kéne angolul kidolgoznom. Valaki aki ráér és penge angolból az leírná nekem? :D

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ráérek, penge vagyok, én is ezt tanultam már a 90-es évek közepén, szóval miért ne? :)


Azért, hogy te is megtanuld! Hülyegyerek, ha semmit nem is veszel komolyan az iskolában (ami sok tantárgy esetében végül is érthető), legalább az idegen nyelvet ne hanyagold el!

2011. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én penge vagyok angolból, éppen ráérek egy kicsit, de az neked miben lesz jobb, ha én msot leírom, te meg bemásolod a füzetedbe?

Attól a vizsgán ugyanúgy nem tudod majd, sajnálom.

Inkább adok tanácsokat :))

-Gondold egy magyarul mit szeretnél írni a témából, és próbáld angolra átformázni

-Kb. fél oldal elmehet azzal, ha a saját véleményed is beleírod, ha nem mondták külön, hogy ne írd bele persze :D

-Keress rá magyarul a neten, esetleg egy fórumon, és írhatsz olyat, hogy pl "Some peolple think..." vagy "I saw some other opinions.."


Sajnálom, hogy nem rittenytettem ide neked egy kisebb fogalmazást, de szerintem így többet fejlődsz :)

Sok sikert!

2011. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
well, i have time, my englihs is quite good, but i have better things to do. sorry dude, do it yourself.
2011. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
And remember! Red hand is baaad...
2011. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!