Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » "Physical appearance, clothes...

"Physical appearance, clothes and fashion" témát kéne angolul kidolgoznom. Valaki aki ráér vagy megvan neki le tudná nekem írni? :$

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Javaslom próbáld meg netről letölteni az 1000 Questions 1000 Answers c. angol tematikus nyelvvizsgatéma gyüjteményt. Valamint Horváth Károlynak volt régen egy nagyon jó nyelvvizsgatéma gyüjteménye, abban is nagyon jól le van ez írva.Nekem megvan, de sajna könyvben és nem gépen, scannerem meg nincs,így te nem mész vele sokra. Begépelni meg nem fogom,mert rohadt sok anyag.
2011. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,amúgy azzal nem mész sokra,ha nem te dolgozod ki,mert amíg kidolgozod is tanulod,szóval szerintem sokkal jobban jársz,ha szenvedsz vele egy kicsit,és mire kidolgozod,arra menni is fog.Utána meg akár még pénzt is kérhetsz érte,ha valakinek eladod...vagy akár ha sokszorosítod magadnak,akkor akár többeknek is eladhatod,csak annyi a dolgod,hogy azért az illetőre kell picit szabni.
2011. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha írsz privátot, küldök néhány anyagot.
2011. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!