Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rajzházihoz ötlet? (állítólag...

Rajzházihoz ötlet? (állítólag rövid a kérdésem xdd)

Figyelt kérdés

Egy olyan "dolgot" kell rajzolni, tárgy ábrázolása nélkül, ami rám jellemző..

Amármilyen motívum, vagy csak vonalak, pontok, akármi, csak hozzá lehessen kötni egy-egy tulajdonsághoz..

Egyszerűen semmi ötletem nincs, hogy tudnék rajzolni valamit, ha tulajdonképpen semmit sem rajzolhatok le..

Van esetleg valami ötletetek?

14/f


2011. szept. 29. 18:57
 1/8 A kérdező kommentje:
*akármilyen
2011. szept. 29. 18:57
 2/8 BKRS ***** válasza:

fenykepezd le magad a tukorbe,

alkalmazz a kepre egy él kereso filtert,

van ilyen pl az MS photo editorban,

az egy vonalas rajz szeru dolog lesz,

nyomtasd ki,

rajzold le.

2011. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én összevissza színes pöttyöket és vonalakat rajzolnék.. Indok: én is kb ilyen szétszórt vagyok.
2011. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hát ha mondanál pár dolog, hogy milyen vagy, mik a tulajdonságaid,vagy mi jellemző rád, akkor tudnánk segíteni.
2011. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából full nem ismer a tanár, szóval akármilyen tulajdonságot mondhatnék neki magamról..

Amúgy csak grafitot lehet használni, szóval a színes rajz sajnos kilőve..

2011. szept. 30. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát mit szeretsz?Ha szereted a kocsikat,akkor pl. rajzolhatsz egy kormányt vagy egy kereket is.XD

Úristen,én beszarnék ha ilyet adna nekünk a rajztanár...

Ilyen feladatokat a technika tanár szokott adni,állítólag segít a "hol tanuljak tovább" kérdésben,szerintem meg nem,szóval az a tanár egy géci.

13/L

2011. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat lehet h ez kicsit elvont, meg nem tudom menyi energiat/idot szansz erre de ha jol rajzolsz, akkor en egy fiut rajzolnek a lap kozepere aki felhuzott terdel ul a labait atfogja a karjaival. Hattal ul de egy kicsit oldalra is van fordulva es visszanez. Nem kell reszletesen abrazolni(lehet kicsibe is) ez lenne a lap kozepen es a szeleit teljesen sotetere csinalnam ajanlok egy puha grafitot. Es ahogy haladsz befele a fiuhoz halvanyitanam a szint majd a fiu korul sima lap, de csak nem sokkal korulotte.

A cim: zarkozottsag

Az egeszet csinalhatod ugy is mintha egy alagut vegen lenne.

2011. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

már beadtam, rajzoltam egy kb semmit.. ahogy néztem a többiek is csak tonusozgattak, halványból sötétbe, ilyesmi..

Amúgy tárgyat, ilyesmit nem rajzolhattam, szóval a fiú, és a kormánykerék kizárva..

2011. okt. 3. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!