Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol házi: Write sentences...

Angol házi: Write sentences using the words given.1. afford 2. be worth 3. change (verb) 4. cost (verb) 5. owe 6. value (verb) ha jól értelmeztem, akk mondatokat kell ezekkel írni. Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 20:56
 1/10 A kérdező kommentje:
senki? :(
2011. szept. 29. 21:07
 2/10 anonim ***** válasza:

Hello.


1. Given the circumstances I do not think that would be such a great idea.


2. You know very well that we can not afford that house for Grandma, why did you get her so excited then?


3. Hungarian Minister of National Economy György Matolcsy said that every people was worth exactly as much as it owned.


4. Hey, mind that car with that ladder you're carrying, it costs more than your house!


5. Thanks for helping me out the other day, I owe you big time.


6. For the last couple of months Lily valued her friendship with Claire more than anything.

2011. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :)
2011. szept. 29. 21:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Jah a given-nel írtam, a change-el meg nem:D Sorry XD


How many times have I asked you to change that lightbulb in the garage? I almost broke my damn neck !!

2011. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
észrevettem:) azért volt furcsa:D köszi!:)
2011. szept. 29. 21:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Lázár mondta, nem Matolcsy. :D
2011. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van a mondatokban egy két hiba, de nem rossz.
2011. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

És erre tud valaki írni?


Verb Patterns

Write sentences using the verbs in the box followed by another verb in the correct form.


verbs:> can't stand; fail; fancy; hope; let; keep on

2011. szept. 30. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen?:D Azt hittem Matolcsy XD


Érdekelne hogy milyen hibákat véltél felfedezni. A fent említetten kívül persze:)



Azt meg nem értem hogy itt az utolsónál mi lenne a feladat...Egy mondatban kell az összeset? Vagy külön mondatokba?

2011. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
külön mondatokba:D
2011. okt. 3. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!