Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy kezdjem el az utópisztiku...

Hogy kezdjem el az utópisztikus jövőről szóló házifeladatomat?

Figyelt kérdés

Ezt kaptuk házi feladatnak, és hát tudom hogy mit kellene írni, de azt nem tudom hogy hogy kezdjem el, és hogy nagyjából hogy írjam, aki megtenné, leírna nekem 1-2 mondatot ami jó ebbe a fogalmazásba?


Köszi előre is


2011. okt. 2. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én irodalmi példákkal kezdeném. Nem tudom, hányadikos vagy, de akár ilyen Falanszter is. Bizonyos szempontból. :D
2011. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát 11.-es vagyok!

és milyen irodalmi példákkal? :)

2011. okt. 2. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondtam Az ember tragédiáját, de ott van még Platón Állam c. műve is, a Senki szigete Az arany emberben, és ez már elég is rá, hogy egyúttal tisztázd az utópia fogalmát. Kezdésnek tökéletes. :D
2011. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már nagyjából megvan mit is kell!

Tudnál írni nekem erről az utópsztikus jövőról egy bevezetést vagy hogy milyen mondatot írjak bele? :D

2011. okt. 2. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!