Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek, hogy a házifeladat...

Mit tegyek, hogy a házifeladatomat gyorsan eltudjam végezni?

Figyelt kérdés
Tanulás közben mindig este végezem mert : 5 percet írok,állok fel,megyek az ablakhoz és rá 5-percre észheztérek hogy irjak...vagy megyek a wc-re ott maradok 10 percet,és vanamikor kimenyek a konyhába inni még ha nem is vagyok szomjas..Mit tegyek?
2011. szept. 9. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
kérdezd meg a gyikon, mi a megoldás:D
2011. szept. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is el szoktam kalandozni szóbeli tanulás közben, de azért oda tudom rakni magamat. Próbáld ki azt, hogy ha hazamész, akkor nem kezdesz el rögtön tanulni, hanem pihend ki az iskolát és felfrissülve ülj neki tanulni.
2011. szept. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont, hogy ahogy hazamész, kezdd el (persze ebéd után :)), és tűzd ki magad elé célnak, hogy márpedig este hatig KÉSZ LESZEK. :D (Vagy ami reálig, attól függően, mikor érsz haza, mennyi és milyen házid van, stb.)

Nekem ez mindig bevált, és az motivált, hogy milyen jó, nyugodt délutánom/estém lesz azzal a tudattal, hogy már minden kész.

Tök jól lehet utána olvasni, TV-zni, számítógépezni, sétálni, sportolni... bármit, ha már nem lebeg ez a kard az ember feje felett. :)

Egyszer próbáld ki, és meglátod, mennyivel jobban fogod érezni magad. :)

2011. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!