Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Melyiket tanuljam meg holnapra?

Melyiket tanuljam meg holnapra?

Figyelt kérdés

Törire és Biszofaktra kell tanulnom, de csak egyikre lesz időm. A töri nálunk nagyon kemény, sosem tudni ki felel, nem lehet elsunnyogni, és nem fogad el olyat, hogy "bocsánat, 3 napig halott voltam, nem tudtam készülni", a tanárt nem érdeklni, hogy jó tanuló vagy vagy nem, bárkinek beírja az 1est :/ Ráadásul mindig egy rakat anyagot ad fel tanulni.

A biosz faktos anyag viszont kell a továbbtanulásomhoz. Csak ez meg több anyagból van /szap. szervrendsz, embrionális f., posztemr. fejl, nemi betegségek stb/. De szülésznőnek készülök és ezt ígyis úgyis meg kell majd tanulnom.

Te melyiket tanulnád a helyemben? Én a bioszt mondanám, csak ugye a töri is érettségi tárgy, ezért vacilálok. 12-es vagyok.


2011. okt. 4. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég nehéz választani. Ha a töri ennyire bizonytalan akkor inkább azt tanuld meg. a bioszba meg nézz bele, ha abból is feleltek. Vagy azt is csinálhatod hogy ma nem mész be és egész nap tanulsz, így mind2-őre lesz lehetőséged(csak akkor a mait is meg kell tanulni). A szülésznő meg nem jó választás mert nem születik annyi gyerek mo-n mint amennyi szülésznő van.gyakorlatilag kihalási sorrend van.
2011. okt. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Mit rinyálsz? Leülsz a se.ggedre és megtanulod mindkettőt, tart, amíg tart. Mi lesz veled egyetemen, kicsi csillag?


Én most vagyok utolsó éves (védőnő), és 1-1 vizsgára sokszor tanulok reggel nyolctól délután 4-5-ig, de volt, h még este 9-kor is a tárgyat magoltam (anatómia). És ez csak egy tantárgy, szóval nem hiszem, hogy neked olyan nehéz dolgod lenne.


Hány oldalt kell tanulnod? Mert nekem ez kb. 100-120 volt, teli latin kifejezéssel.

2011. okt. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Ja, és szóbeli érettségimre tantárgyanként reggel hét körültől fél éjfélig tanultam, csak enni meg wc-re mentem ki közben, szóval...
2011. okt. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bioszból Tz-t írunk. Nem leoltást kértem, hanem segítséget. Azért nem tudok mind2re tanulni, mert mellette szombaton nyelvvizsgázom, arra is kell. És a nagymamám, akivel élünk kórházban van, így csak ketten vagyunk itthon a 3éves öcsémmel. Nem azért nem tanulok, mert helyette szívesebben csavargok, vagy lusta vagyok. Bocsi, hogy nekem ez nehézséget jelent. Az elsőnek köszi!
2011. okt. 4. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!