Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítene valaki az angol...

Segítene valaki az angol házimban?

Figyelt kérdés

Nyaralási szokásokról kell írnom... Először is megmondaná nekem valaki mit jelent ez a mondat ? : A battle of wills: unless you're all genetic clones, there's bound to be some disagreement about where to go each day.

valamit ez : what treir habits are


2011. okt. 6. 17:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*valamint

*their

2011. okt. 6. 17:14
 2/11 anonim ***** válasza:

fordító szerint : A csata a végrendelet: ha mindannyian a genetikai klón, van kötve, hogy valami nézeteltérés arról, hogy hol megy minden nap.


A másik az meg az hogy milyen szokásai vannak... /nem pont ezt de kb/


A nyaralási szokásról meg ugy lehet irni hogy mondjuk ettől eddig van nyári szünet a nyáron én általában ezt meg ezt szoktam csinálni családdal nyaralni szoktunk táborba vagyok vagy dolgozok kirándulok stb. és akkor mondjuk egyről mesélsz ami nagy élmény volt neked...

2011. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

és nem fordító szerint mit jelent ? :) mert még így se értem :)

amúgy köszönöm :)

2011. okt. 6. 17:21
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez hogy van angolul ? Általában a családommal szoktam nyaralni.
2011. okt. 6. 17:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első hozzászólóra ne hallgass!!! A mondatod,nem vmi értelmes amúgy sem, de kb ez, hogy Ez a will-ek (jövő idő képzése) csatája: ha nem vagy teljesen genetikai klón, akkor nézeteltérések adódhatnak abból, hogy merre mész minden nap.

What their habits are - Mi az élőhelyük?

Általában a családommal megyek gyaralni - I usually go on holiday with my family. :)

Remélem segítettem.

2011. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, a habitnál életmódot akartam írni.
2011. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval Milyen az életmódjuk, illetve az első válaszolónak ez helyes volt, hogy Milyen szokásaik vannak.
2011. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BKRS ***** válasza:

A will az itt akaratero.

"battle of wills" az igy egyben keresendo a szotarban, olyasmi mint amirol a "Heja-nasz Az Avaron" szol.

Az a lenyeg, hogy ha nem vagyunk tok egyformak, akkor

nem fogunk teljesen egyeterteni abban hol nyaraljunk.

A csaladoddal nyaralsz, biztos vannak nezetelteresek abban ki hova akarna menni, es ott ki mikor mit akarna csinalni.

Errol irj.

Meg arrol, hogy nyaralas kozben ki mit szokott csinalni nalatok.

2011. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !!! :)

Ezeket még valaki lefordítaná ? Autóval szeretek utazni,korán elkezdem a napot,kihasználom minden percét a nyaralásnak...

tudna valaki érveket a spontán illetve a betáblázott nyaralásra ?

2011. okt. 6. 17:47
 10/11 A kérdező kommentje:

még ezt kérem szépen valaki fordítsa le nekem:

A családommal sokszor nem értünk egyet.

Én szeretek külföldön nyaralni, a családom inkább itthon szeret.

2011. okt. 6. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!