Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SÜRGŐS! Angol házimban kijavít...

SÜRGŐS! Angol házimban kijavítanátok a hibákat? Holnapra kell :S

Figyelt kérdés

A legjobb barátomról kellett fogalmazást írni és jegyet is kapunk rá. Légyszi javítsátok ki a hibákat! Mit írnátok máshogy? Esetleg miről lehetne még írni? (kellene még pár mondat)

Előre is nagyon köszönöm =)


My best friend


My best friend is ****. Her nickname is ****. We first met when we were 3 years old.

She lives in **** with her parents and her two older brothers. We went to the same kindergarden, then she was my classmate for 8 year and went to an aerobics together 2 years. She is very short. She has got a brown eyes and long light-brown hair. She wears glasses. She is a cute, kind and funny girl. She likes the animals. Her favourite animal is lion, becdause it's big, strong and cruel but tenged and caring, too. And she's horoscope is a lion. She has got a dog, three cats, and two guinea-pig. Her favourite subject are Biology and History. She students at *** (iskola neve). She likes listening to music, shopping, reading, writing a poem, playing with her pets, drawing etc. Her favourite flower is tulip. Her favourite color is red, beause it is possible to express many emotions with him: love, desire, fury etc.

We trust each other. I can always talk to her about my proglems. She always listens and then gives me good advice. I hope I do the same for her. We usually talk every day.


2010. szept. 7. 16:11
 1/6 anonim válasza:

she was my classmate for 8 year- ha már nem az osztálytársad, akkor ide szerintem jobb lenne az h she used to be my classmate for 8 years.


went to an aerobics together 2 years- ehelyett: we went to aerobic training together. (a 2 years mire vonatkozik?)


- nem kell a. csak simán She has got brown eyes


- ide the nem kell. She likes animals


And she's horoscope is a lion- ehelyett: her horoscope is lion.


- itt többes szám van, tehát: Her favourite subjects are Biology and History.


She students at ***. a student az tanulót jelent. így mondják, hogy vmilyen iskolába jár: she is attending vmilyen school.


writing a poem. helyette: writing poems. (magyarul sem azt mondod, hogy szeret egy verset írni, hanem hogy szeret verseket írni)


am. sztem jó fogalmazás, jó a szókincs is meg minden. ha vmit nem értessz abból amit írtam szólj nyugodtan.:)

2010. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget =)

Egyébként a 2 years-nél lemaradt a for, tehát az lenne a lényeg hogy 2 évig együtt aerobikoztunk.


És esetleg nincs valami ötleted, amit még beleírhatnék? (lehet, hogy kevés lesz :S)

2010. szept. 7. 17:11
 3/6 anonim válasza:
ez szerintem bőven elég
2010. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem...csak az a baj, hogy 3/4 oldalt kér és ez csak kb. fél. (pedig nem írok pici betűkkel)
2010. szept. 7. 18:13
 5/6 anonim válasza:
Nekem versenyre valaki tudna segíteni ilyesmit írni?
2019. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 matex11 válasza:
Köszi a kérdést és a választ rá, nekem még 9év múlva is jól jött. ;)
2019. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!