Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítanád? Tudnál ezzel...

Lefordítanád? Tudnál ezzel segíteni? (ANGOL)

Figyelt kérdés

Tanárom feladott 5 a belinkeltnél jóval hosszabb szöveget HOLNAPRA! (Le kell fordítani és megtanulni)


Egy már kész van,még 4 vár rám, így jó lenne a segítség!


Valaki megtenné, hogy ír ehhez a szöveghez magyar fordítást?

[link]


Nagyon köszönöm előre is! Privát e-mailen is küldheted!!! Aki elküldi a fordítását az kérhet tőlem cserébe valamit!


2011. okt. 9. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Elküldtem, remélem jó lesz :)
2011. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintetek a nőkből válhatnak építőmunkások? Férfiak lehetnek jó bábák? Nem? Gondold át újra. Mostanában egyre több és több férfi és nő választ olyan nem hagyományos munkát, mint az előbb felsoroltak. Harry Carson és Julie Knowles két jó példa erre.


„Teherautósofőr voltam tizenegy éven keresztül. Ekkor egy nap elhatároztam, hogy változásra van szükségem. Unatkoztam” mondja Harry Carson. Harry mindig jól értett a gyerekekhez, így elment az egyetemre, hogy megszerezze a tanári diplomát. Ezután talált egy munkát óvodai tanárként, de nem volt könnyű a kezdet.

„ A legtöbb tanár nem akarja, hogy férfiak tanítsák a gyerekeiket. Ők azt gondolják, hogy a férfiak nem alkalmasak erre a munkára” Mondja Harry. De hamarosan a legnépszerűbb tanárra vált az iskolában és a gyerekek imádják Őt.

„A felolvasás a kedvencük”, mondja Harry „Én imádok történeteket olvasni és Ők imádják hallgatni. Így mindenki boldog.”


Julia Knowles folyékonyan beszél Franciául és Spanyolul, így a diploma európai nyelvekből természetes választás volt számára. Tanár akart lenni. Nos, végül ez az, amit gondolt.

„Másodikban csatlakoztam egy hegesztő kurzushoz, csak a vicc kedvéért. De hamarosan rájöttem, hogy élvezem az új hobbimat.

Egyre több és több időt töltöttem hegesztéssel, mint tanulással,” mondja Ő.

A végén abbahagyta az egyetemet és főállású hegesztő lett belőle. „Rájöttem, hogy ez volt az, amit foglalkozás szerint akartam űzni,” Mondja Ő. „Azonban,férfiakkal dolgozni nem mindig könnyű. Azt gondolják, hogy nem vagyok olyan jó, mint Ők. De olyan boldog vagyok, hogy találtam egy munkát, amit igazán szeretek”.

2011. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok a címet elfelejtettem. Hivatás váltás
2011. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek a segítséget!

Írjatok, mit kértek cserébe!

2011. okt. 9. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy piros porsét kérek :D
2011. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy fehér Audi Q7 et :D
2011. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:))
2011. okt. 12. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!