Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezt, hogy lehet csinálni?...

Ezt, hogy lehet csinálni? Vagy hova menjek tanulni?

Figyelt kérdés
Bárkit megkérdeztem senki sem tudta: Kicsoda az aki azzal foglakozik, hogy a diákok ugyanannyi tudást, ugyanannyi pontossággal de mégis jóval könnyebben és biztosabban megtanuljanak? Mert én ilyesmivel szeretnék foglalkozni. Már sok oszt. társamnak segítettem, lerajzoltam, videókat próbálok csinálni (persze nem hűde szuper), hogy megtudjuk tanulni és sok magyarázási technikát találtam ki, hogy mit hogyan mutassak...stb.... SEGÍTSETEK LÉCCI!!!!!!!
2011. okt. 20. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt a gimiben (már ahol van ilyen tárgy) a tanulásmódszertan óra keretein belül tanulják a diákok.Nálunk a könyvtárosok tartották,nem tudom,hogy máshol mi a szokás.


Amúgy az ilyesmit fizetős magánkurzusokon is oktatják az érdeklődőknek,oda szerintem egyszerű tanítói (vagy idősebbek oktatásához tanári) diplomával is felvesznek,miután elsajátítottad az ott követett módszert.

2011. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!