Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rockkal kapcsolatban volna...

Rockkal kapcsolatban volna egy-két kérdésem?

Figyelt kérdés
Most vesszük a görögöket és a mítoszokat irodalomból. Az a házi, hogy mítoszt kell írni. Nekünk kell a történetet, a szereplőket is kitalálni. Arra gondoltam, hogy én egy rock-mítoszt írok! De ehhez szükségem lenne a legelső legnagyobb rock-együttesekre! Pl Rolling Stones és társai. Félek hogy kihagyok valakit, ezért szeretnék segítséget kérni itt! (A mítoszt sztorija az lenne, hogy van egy isten, aki az égben nagyon unatkozik. Ezért megteremti az első rockbandákat/összejön az egyik titanisszal(női titán) és tőlük születnek a rock-zenészek. Lehet hogy gagyi vagy valakinek nem tetszik, de erre jutottam!) Ha valakinek van még ötlete a rock-mítosz történetéhez kapcsolódóan, azt is szívesen fogadom! :)
2011. okt. 20. 18:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy az unatkozó istennek még nincs neve, ahhoz is szívesen fogadok ötleteket!
2011. okt. 20. 18:10
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj azt szintén kihagytam, hogy a mai nagy rockegyüttesek is kellenének. Félre ne értsetek, rockot hallgatok, de nem tudom hogy mely együttesek vannak elterjedve és népszerűek az emberek körében.
2011. okt. 20. 18:15
 3/7 BKRS ***** válasza:

Itt van egy hasonlo kerdes, teremtes tortenet ugyben, nezd meg hatha hasznos lesz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

2011. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Iron Maiden, Pink Floyd, Jimmi Hendrix, Led Zeppelin, Nirvana, Metallica, The Scoprions, Deep Purple ha a régebbiket nézzük.

Mait már nem tudok annyit. :D Én főleg Avanged Sevenold-ot meg Bullet for my Valentine-t hallgatok.


Egyébként tetszik az ötleted, mi is most vesszük a görög mondákat meg minden, csak nekünk nem kell saját történetet kitalálni.

2011. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok, kihagytam a Guns N Roses-t. :)
2011. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úristen nagyon köszönöm a gyors és hasznos válaszokat! Ezer hálám komolyan! Nagyon sokat segítettetek! Köszönöm <3
2011. okt. 20. 20:19
 7/7 A kérdező kommentje:

Réginek számít a Helloween együttest, Pokolgépet, Apocaliptyca-t, Dream Theatre-t is nem?

És újakhoz írhatom még a System of a down-t, a Papa Roach-t, Road-ot, Depressziót, Tankcsapdát, Red Hot Chilli Peppers-t, Bring me the Horizont-t, Korn-t, HIM-t, Puddle of Mudd-ot, (Rammstein-t), Slipknot-ot, Rise Against is vajon? Köszi!!!

2011. okt. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!