Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítsen! Fordítanátok...

Valaki segítsen! Fordítanátok nekem németül néhány mondatot? Ezek lennének azok: Az osztályommal Aggtelekre mentünk kirándulni. Busszal mentünk.

Figyelt kérdés
Az időjárás napos és meleg volt. Múzeumba mentünk és megnéztük a nevezetességeket. Azután túráztunk, moziba mentünk és pizzát ettünk. Jól éreztem magam.
2011. okt. 25. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Die Klasse ging wandern mit meiner Aggtelek. Wir gingen mit dem Bus.


Das Wetter war sonnig und warm. Museum, wir gingen und blickte auf die Sehenswürdigkeiten. Túráztunk Dann gingen wir ins Kino und aßen Pizza. Ich fühlte mich gut.


google fordítóba csináltam.. lusta vagyok xD

2011. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na kösz
2011. okt. 25. 22:46
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok! Halkan megjegyzem hogy múltidőbe kellene írni mivel nem most történik. Másodszor : busszal mentünket szebben lehet mondani úgy hogy busszal utaztunk(mit busz fahren) Das wetter war Warm und Sonnig. Wir sind in Museum gegangen und wir haben das sehenswürdichkeit bewundert. Túráztunk, wir sind ins Kino gegangen und wir haben pizza gegessen. Nagyjából így nézne ki normálisan, nem mondom hogy hibátlan csak azt hogy jobb az előzőnél...
2018. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!