Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy 67 %-os angol középszintű...

Egy 67 %-os angol középszintű írásbeli jónak mondható?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 15:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem jó, ahhoz hogy az emelt szintűnek legyen értelme (mert szerintem a 60-70%-os emeltnek nincs), közel hibátlan középszintűt kéne tudnod írni... Muszáj emeltezned angolból? Máshogy nem tudsz pontot szerezni?
2011. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Mondjuk azért elég negatív véleményt mondtok, amit meg is értek. A halott szövegértésen és a nyelvhelyességen úsztam el. A fogalmazások és az első rész szinte hibátlan lett.
2011. nov. 9. 19:53
 13/20 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted milyen emelt szintűnek lenne értelme? Kb. 80%-osnak?
2011. nov. 9. 19:55
 14/20 A kérdező kommentje:
Azon a két részen kellene még fejlődnöm. Suliba, sajnos nagyon-nagyon ritkán hallgattunk szövegeket, beszélgetéseket. :(
2011. nov. 9. 20:00
 15/20 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 18:01-es, igen, szerintem 80% vagy afölötti emeltnek van értelme. Sokan elmennek emeltre a plusz ötven pontért, de azért azt értsük meg, hogy ott "emelt szintű" tudásról kell beszámolnod, azoknak kéne odamenni akik kicsit jobbak angolból a többieknél, az átlagnál. Szerintem. Annak, hogy ott küzdesz, és nagyjából összetippelsz 70 százalékot, szerintem sok haszna nincs.

(Persze ez nem azt jelenti, hogy felejtsd el és soha ne menj oda, csak sokat kell még odáig fejlődni, a kérdésedre válaszolva, a 67%-os közép nem mondható jónak.)

2011. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Oké. Tavaszig majdcsak fejlődök még egy kicsit. Nyelvhelyességet tudok gyakorolni, viszont a halott szöveg... Hát az elég nehéz.
2011. nov. 10. 05:01
 17/20 A kérdező kommentje:
Tudnátok ajánlani valamit, amivel a nyelvhelyességet, halott szövegértést lehetne fejleszteni?
2011. nov. 22. 10:55
 18/20 anonim ***** válasza:

Osztálytársam mikor németből csinált középszintű érettségit, 98%-ra meg tudta írni, utána kicsit kijött a gyakorlatból néhány hónap (mármint tanult csak nem olyan intenzíven mint a középre) és az emeltje 57%-os lett csak.

Én is csináltam előrehozottat szintén németből, nekem 72% lett (csak le akartam már tudni hogy arra koncentrálhassak ami érdekel), szóval nagyjából a tiéddel egy szinten voltam. Hidd el a tavaszi érettségiig nem tudsz úgy felkészülni az emeltre hogy az jó is legyen. Így hiába kapnál érte +50 pontot, összességében rosszabbul járnál. Inkább csinálj nyelvvizsgát, azért is kapsz pluszpontot és emeltezz olyanból ami jobban megy.

2011. nov. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha a kedvenc filmjeidet feiratozva nézénd eredeti nyleven?
2011. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 BKRS ***** válasza:

angol nyelvu konyveket CD-rol hallgatni is jo otlet, mintha a Szabo Ervin konyvtarban (Boraros azthiszem) lattam volna valami ilyesmit nehany eve, na a keresojuk azt irja a Szabo Ervinnek vannak ilyenek:

The Pink Floyd [Hangfelvétel] : star profile : unauthorized 100 page full color picture book and audio documentary CD /

Hello Robby rabbit 1 [Hangfelvétel] : audio CDs /

Frankenstein [Hangfelvétel] /

Beloved [Hangfelvétel] /

Unless [Hangfelvétel] : a novel /

The pelican brief [Hangfelvétel] : to discover the truth she will have to stay alive /

Into thin air [Hangfelvétel] /


Meg egy nagy rakas angol nyelvu CD kiegeszito tankonyvekhez. Erdemes korulnezni a legkozelebbi konyvtarban, a bongeszest csinalhatod onlajn pl itt:

[link]


Aztan konyvtarkozi kolcsonzessel is megszerezheted amit akarsz, meg esetleg a konyvtaradban is lesz valami.

2011. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!