Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki tudja leirni h 5. oszt....

Ki tudja leirni h 5. oszt. Mik fognak lenni a kotelezo haziolvasmanyok? Ha lehet aki tudja irja le a tartalmat is.

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 05:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Hetvenhét magyar népmese. Pál utcai fiúk, Magyar mondák, Az Ezeregyéjszaka meséi.


Tartalmat nem tudok írni túl hosszú lenne. Menj el könyvtárba vagy könyvesboltba keresd ki a 4 könyvet és olvad el rajtuk a tartalmat. Nem túl nehéz feladat ugye?

2011. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 k.lau13 ***** válasza:

Nermtom hova jársz suliba meg milyenbe és melyik megyébe? Nekem tavaly előtt szegedi kistérségi suliba volt(ez a hülye kistérség meg mindenévbe mást talál ki, mint amiket az ország többi részébe bárhol olvasnak, az agyam elhajítom tőle :/ ) szóval nekünk itt a Pál utcai fiúk volt mek valami olyan h Bosnyák Viktória - .... uff bocs a címét nemtom, de egyszer se biztos, h ez mindenhol így van, mert negyedikbe például nekünk kincskereső kisködmön helyett harry pottert olvastunk az volt a mkötelező xd.


szóval nem tudom, ezzel most mennyit segítettem :D jah meg van a jánois vitéz, azt van olyan tanár, aki otthon olvastatja el, meg van, aki órán olvassa föl... szal ezt nemtom h hogy...


de tartalomért meg: internet--> google-->olvasónapló - a pál utcai fiúk (stb.)--> elolvasod. ennyit tudok mondani, ha nem olyan tanárod van, mint nekem, akkor mákod lesz, és nem talál ki még vmi hülyeséget pluszba... de ezt sose lehet tudni...

2011. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
"mik fognak lenni"???
2011. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Hááát! Szerintem ezzel a (fogalmazási)tudásoddal

bele se kezdj--bármi is legyen az.Előbb vedd át újra

az olvasás,fogalmazás részt.Szerintem

2011. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk anno ötödikben a Pál utcai fiúk volt. Az mondjuk valóban egy jó könyv, és ilyen korban is érthető, hiszen hasonló korú gyerekekről szól. Érdemes elolvasni,a neten is fentvan.

A János Vitéz tudtommal tananyag, tehát órán kell felolvasni, benne van a tankönyvben sokan még megtanulandónak is feladják egy részét. Pl. az első 10-12 versszakot.

2011. nov. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tartalmat remélhetőleg senki nem fogja leírni neked. Elmész a könyvtárba, kiveszed a könyveket és elolvasod. Gyerek vagy, a te feladatod most a tanulás.
2011. nov. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A tartalmat is megtalálod a neten ,nem nagy kunszt. Magát a könyvet is, könyvtárba se kell menni. Hogy mást ne mondjak a pál utcai Fiúk pl. a MEK-ben is megvan, két perc google-zás. Az ráadásul nem is hosszú, nem is unalmas azt javaslom olvasd el. Az Egri Csillagok már kicsit hosszabb, de még az is érthető gyerek fejjel. Majd később jönnek azok, amik már nem gyerekeknek valók és még unalmasak is lásd. ől kőszívű ember fiai, azt én nem szerettem, nem gyereknek való az tuti, mondjuk nem is gyerekeknek írták.
2011. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát vannak különbségek az iskolák között... Én a Pál utcai fiúkról tudok. Olvasd el a könyv hátulján lévő tartalmat vagy írd be a google-ba, biztos kiad valamit...
2011. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem a Pal Utcai fiuk csak 6.-ba voltak.

5.-be csak egy sajat regeny kellett.

2011. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 k.lau13 ***** válasza:

na ezt az előbb nem írtam de most így hogy olvasom a többi választ egyet kell értenem velük, a "mik fognak lenni" tényleg nem túl jó megfogalmazás, talán azért nem ártana elolvasni a könyveket, ezt is meg lehet tanulni belőle :D bocsi...

amúgy a pál utcai fiúk tényleg jó könyv azt még az az osztálytársam is elolvasta ötödikbe, aki olvasni is alig tud, mert diszlexiás szegény, szóval az egy jó könyv... egyébként nem tudom már, hanyadik válaszoló írta, de igaza volt, örülj neki, hogy ezt kell olvasnod és olvasd is el, mert például két év múlva annyira fogod unni az órákat hogy bemenni se lesz kedved... én is így vagyok, pedig én ráadásul alapvetően nagyon szeretem az irodalmat, de most hetedikben egyszerűen kezdem nagyon megutálni... szóval ahelyett, hogy elkéred a tartalmat, inkább örülj neki, hogy ezt kell olvasnod, és nem a kőszívű ember fiait... mondjuk, ott még én se tartok, de már eddig is jó unalmas volt amiket elolvastattak velünk verseket például... szóval mégegyszer: inkább olvasd el és egy kicsit tanulj meg beszélni, "mik fognak lenni" helyett talán inkább valami olyasmit, hogy mik lesznek... ennyit akartam csak, bocsi!

2011. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!