Hogyan írnátok ezeket le?

Figyelt kérdés

Zrínyi Miklós: A szigeti veszedelem c. művét kell elemeznünk. Következőek a pontok:

-történelmi háttér bemutatása

-főhős jellemzése

-erkölcsi üzenet


Segítetek?:S


2009. máj. 13. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a művet és a Tankönyvet is, hidd el, segít:)
2009. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mért van olyan érzésem, hogy el sem olvastad? Amúgy a tankönyvekben tényleg találhatsz rendes elemzést... De ha beírod a google-be kidob egy rakat találatot, amiből meríthetsz.
2009. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Köszönöm a tankönyvre vonatkozó válaszodat.


Kedves második válaszoló!

Lehet olyan érzésed. Azért kértem segítséget, mert elsős középiskolás vagyok, a barokk korról és eposzokról még nem is tanultam, tehát elég nehezen értelmezhető számomra Zrínyi műve. Google-t használtam, az volt az első, de nem jutottam vele messzire, ugyanis e pontok alapján nincs vázolva a mű.

Köszönöm válaszotokat

2009. máj. 18. 09:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a szöveggyűjteményben szereplő részeket, az is sokat segít.
2009. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nem sértegetni akartalak. De jobbat én sem tudok. Próbálj valami olyan elemzést, amit aránylag még a legjobbnak találsz átformálni... Akkor legalább az alap jó. Szerintem a második két pontot azért felleled vmilyen szinten elemzésekben.
2009. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!