Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mikor avatták szennté és...

Mikor avatták szennté és boldogga Keresztelő Szent Jánost?

Figyelt kérdés
S.O.S holnapra kéne!!!!!!!! léccii segítsetek :D:D :$

2011. dec. 4. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egy tudományos kérdés, ja.

Még csak véletlenül sem téríteni akarsz vele.

2011. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz,ezzel sokat segítettél -.-''
2011. dec. 21. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Legközelebb talán rögtön ide, a HF kérdések közé rakd.

Addig meg tanulj meg magyarul. Mi az pl. hogy "szennté"?

És a "boldogga"?

Ha így összevágod a kérdésed - ráadásul rossz helyre teszed - mégis, miféle választ vársz? Ilyen embernek minek válaszolni? Tkp. ki kellene keresni helyetted a gugliból, keresztény oldalakat olvasgatva... na nem. Te biztos téríteni akarsz (vagy kissé debil vagy, de azt nem gondolnám).


De rakhatod akár a vallásos kérdések közé is. Ott néhány elhivatott hívő biztos segít. Ja, hogy ott közöttük nem lehet téríteni? Na, az pech.


Bár annyit én is tudok, hogy ez a kettő egyszerre nem megy: először boldoggá kell avatni. Boldogtalan lélek nem lehet szent!

2011. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
megnéztem "gugliban" és képzeld el nem találtam,de ötöst kaptam.lesz*rom a helyesírási hibákat,gyorsan írtam,de inkább magaddal foglalkoznál -.-" csak úgy mondom,hogy 3 helyesírási versenyt nyertem meg,kettőn meg 2. lettem pff...
2011. dec. 22. 23:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor bizony kár volt versenyre menned, ha ilyen jól alkalmazod utána az életben a tudásod, és ráadásul ennyire becsülöd. Erre való ugyanis a tanulás - nem arra, hogy versenyre menj vele. Az csak ráadás.

Eleve az életfilozófiáddal is van valami baj - de még fiatal vagy, ezt korrigálhatod.


És, ha már ilyen jól összemelegedtünk, akkor még néhány gondolat:

- úgy nézem, vallásos iskolába jársz. Na, ez aztán roppant fontos tudás, hogy mikor avatták szentté a szerencsétlent... még, ha azt kérdeznék, mikor élt, mit csinált...

- az iskola kudarca vagy, ha ilyen a hozzáállásod a dolgokhoz, ahogy most velem beszéltél, meg ahogy a kérdés kiírásánál viselkedtél. Ha te vagy az elit ebben az iskolában... akkor milyen lehet az alja?


Kicsit elgondolkodhatnál ezeken.

2011. dec. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
inkább hagyjuk...
2011. dec. 25. 19:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Valaki feltörte a profilom,úgyhogy nem én írtam a válaszokat.A kérdést sem én írtam!Nem tudom,ki volt,de sajnálom amiket írt,megpróbálom kinyomozni ki volt.
2011. dec. 25. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!