Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Toldi fogalmazás valaki segítene?

Toldi fogalmazás valaki segítene?

Figyelt kérdés
azzal a címmel írni, hogy A Toldi házban jártam.leírás.vagy hol tudnám neten megtalálni

2011. dec. 30. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ehhez ismerned kell a művet, nekem mag azt kellene tudnom, hol jártok a tanulásban. Mert két lehetőséged van:

A 2. énekben Toldi György hazalátogat az anyja házába. Ezt kellene átolvasnod alaposan és megírni úgy a fogalmazást, mintha te is vendégként érkeztél volna oda.

A 6. énekben meg Miklós megy haza éjjel a házba.(amikor a farkasokat Gy. ágyába fekteti)


Kérdés, hogy mi a feladat, kinek a szerepébe kell magadat beleélni?

2012. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy mintha én magak mennék...
2012. jan. 2. 21:32
 3/4 A kérdező kommentje:
*magam
2012. jan. 2. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:

El kell olvasni , nincs más út...vazze, igaz?

Ha nem megy, akkor gondolj a 16 éves tankötelezettségre, és fuss neki újra.

De nem biztos ám h. neked ott a helyed ahol vagy! Bántás nélkül mondom. Keresd meg.

2012. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!