Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki az a MAGYAR tudós, aki...

Asmo6 kérdése:

Ki az a MAGYAR tudós, aki kémiai nobel-díjat kapott és versenyt neveztek el róla?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hevesy György

Zsigmondy Richárd

Polanyi, John C.

Oláh György

ők 4en kaptak a magyarok közül, de nem tudom kiről neveztek el versenyt.

2012. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mind a ketten segítettetek bár nem találtam hevesy györgynél a wikipédián hogy hol van az hogy versenyt neveztek el róla de azért így is segítettetek egy másik kérdésben :)
2012. jan. 4. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Tudod mennyire egyszerű ez a válasz?Beírod a Google-be, hogy "kémia verseny", és rögtön az első oldalon meg is találod.. Furcsa, hogy az emberek inkább feltesznek ide egy kérdést, mint hogy rákeresne... Na de sebaj, a válasz meglett :)

2012. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én rá kerestem de egy olyan embert dobott ki akit nem találtam a wikipédián a magyar nobel-díjasok között.
2012. jan. 5. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!