Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Érvelés házi, segítene valaki?...

Érvelés házi, segítene valaki? (soha nem írtam még)

Figyelt kérdés

Az élsportolók élete jó. Ez a téma erről kéne írnom legalább egy fél oldalt, bármi segítség jól jönne,vázlat is.Mert még nem írtam ilyet..

Előre is köszi


2012. jan. 23. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Írsz pro és kontrákat úgy, hogy érvelj az egyik mellett, magyarul válassz, hogy mellette vagy ellene érvelsz, és ne legyen köztes !!!

Beleírhatod például, hogy az élsportolók sok pénzt keresnek, bejárják a világot, példaképek, akár motiválhatnak is, és örömet szereznek honfitársaiknak egy-egy diadallal. Kontrának felhozhatod, hogy az idejük be van osztva az edzések miatt, az élsport már nem egészséges, illetve hogy nem mindenki képes feldolgozni a hirtelen jött sikert (lásd akár drogok)

2012. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első nagyon jó tippeket adott. Én amikor érvelő fogalmazást kellett írnunk igazából írtam pro és kontra dolgokat is. Tehát, hogy miért jó és miért rossz.

A lényeg, hogy a végén írj egy kis összegzést és nyugodtan írd bele a véleményedet, hogy szerinted összességében jó-e élsportolónak lenni vagy nem és miért.

2012. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!