Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kéne egy rövid fogalmazás a...

Kéne egy rövid fogalmazás a jövőmről ( hogy mi szeretnék lenni) németül. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
cukrász szeretnék lenni :)
2012. jan. 24. 19:20
 1/5 A kérdező kommentje:
holnapra kéne :S
2012. jan. 24. 20:39
 2/5 anonim ***** válasza:

pl., ez magyarul.


Alíznak hívnak, 15 éves vagyok.Vannak elképzeléseim a jövőmet illetően, szeretnék cukrász lenni.

Szívesen csinálnék cukorból édességeket, süteményeket, alkalmakra tortát és egyéb finomságokat.

Jó a kézügyességem és úgy érzem ez menne nekem.Fontosnak tartom hogy amit csinálok ahhoz legyen kedvem,jól érezzem magam munka közben és átadjam az általam készített munkáimat, benne minden érzésemmel.

2012. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mein Name ist Alice, ich bin 15 Jahre alt.

Einige der Ideen bezüglich meiner Zukunft, würde Ich mag zu einem Konditor werden.

Ich tun, um Kandiszucker, Kuchen, anlässlich Kuchen und andere Köstlichkeiten wie. Gute Fingerfertigkeit und das Gefühl, dass es nekem.Fontosnak gehen, um mir das Gefühl, was ich tue,Viel Spaß bei der Arbeit und übergab die ich erstellt meine Arbeit, mein Gefühl von allem.

2012. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fontosnak helyett wichtig-et akartam írni
2012. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :))
2012. jan. 25. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!