Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Család témakör, ideális...

Család témakör, ideális család, válás okai, generációk együttélése?

Figyelt kérdés
Az a házim angolból, hogy egy pár kérdésre válaszoljak (nyilván angol nyelven.) De nem igazán tudom hogy mit írhatnék. A kérdések: miért válnak el a szülők? Milyen egy ideális család? Mi a szerepe a nevelésben a az a szülőnek, a nagyszülőknek, az iskolának? Kinek és hogyan kellene felnevelni egy gyereket? Mi a véleményem a generációk együttéléséről? (Ezt tudom!) Mennyiben változott a nők szerebe az elmúlt 50 évhez képest/50 évvel ezelőttről? Magyarul kérnék segítséget, lefordítani megcsinálom én, de magyarul nem tudom hogy mit írhatnék..
2012. jan. 25. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs, nem oltogatni akarlak, de ezekről a kérdésekről csak van valamilyen véleményed, nem? Milyen az ideális család? Erre nem tudsz válaszolni? Ugyan már!
2012. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó, arra pont tudtam. meg az iskola, szülő, nagyszülő nevelési kérdést is meg tudtam oldani.de arról mit írjak h együtt élnek a generációk? A szülők, nagyszülők, gyerekek szempontjából is le kell írnom. De hát semmi bajom velük, ha így élnek így élnek..most mit tudok velük kezdeni?
2012. jan. 25. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!