Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rövid szöveg angolra fordítása?

Rövid szöveg angolra fordítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az angol hf-em így szól: Felvettek egy angol táborba külföldön, és írnom kell a táborvezetőmnek egy e-mailt, amelynek a következőket kell tartalmaznia:


Tisztelt Mr.X,

Nagyon örülök, hogy felvételt nyertem az Önök táborába. Régóta nagy vágyam, hogy eljuthassak Angliába. Amennyiben ez lehetséges, szeretném felvenni a kapcsolatot a fogadó családommal(e-mailen keresztül). Tudna ebben segíteni?

Izgatottan várom a nyári tábort! Tisztelettel: XY


Hasonló szöveg is lehet, nem muszáj pont ugyanennek lennie, ha bármi jó ötletetek van, szóljatok! Ezt a kis szösszenetet kellene lefordítani angolra! Tudnátok segíteni? Köszönöm!


2012. jan. 26. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket nem másnak kéne megírnia, hanem neked. Érettségin is lesz levélírás hasonló témákban, baráti vagy hivatalos, meg kell tanulnod írni. Használ szótárat, sablon mondatokat, amiket tanultatok.
2012. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg van írva, csak szerettem volna lecsekkolni, mielőbb beadom, ezért kértem segítséget.
2012. jan. 27. 19:26
 3/3 A kérdező kommentje:
*mielőtt
2012. jan. 27. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!