Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Unokám szerint ennyibe került...

Unokám szerint ennyibe került a temetés!?

Figyelt kérdés

A bányász bátyja meghalt,és ötmillió forintot hagyott az egyetlen öccsére.Az örökséget jogszerűen kifizették,ám a favágó mégsem kapott egyetlen forintot sem.Hogy lehet ez?


Szerintem a favágó nem édes testvére volt a bátyjának,így az öccse kapott mindent.Szerintetek???????


2012. febr. 3. 14:15
1 2
 1/16 BKRS ***** válasza:

A favago a banyaszz apja.

A banyasz occse nogyogyasz.

2012. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A bányász bátyja meghalt, aki az öccsére hagyta a pénzt.

Szóval a bányász az örökös, a favágó meg csak zavar az egész történetben, nem értem miért nem vágja ki inkább a koporsónak való fát, akkor neki is jövedelmezhetne valamicskét ez a történet.


Egyébként ez milyen házi feladat? Milyen tantárgy?

2012. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
matematika.......logika
2012. febr. 3. 14:33
 4/16 A kérdező kommentje:
BKRS......harmadikos......feladat
2012. febr. 3. 14:34
 5/16 A kérdező kommentje:

Szerintem a favágó nem édes testvére volt a bátyjának,így az öccse kapott mindent.Szerintetek??????

bocs elírtam....favágó a bányász....értitek

2012. febr. 3. 14:36
 6/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Olvasd csak el szépen, figyelmesen a 2. választ! A favágó semmilyen rokonságban sem állt a bányásszal. Nem is állítja ezt a feladat.
2012. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
lehet hogy a favágó nő volt, így a nőnek a bátyja halt meg, de volt még egy fiútestvér, és mivel az öccsére hagyott mindent, ezért nem kapott a favágónő semmit
2012. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ahogy feljebb is írtam: ketten voltak testvérek - a bányász és a bátyja. A báty meghalt, így az öccse (aki a bányász) örökölt. A favágónak semmi köze hozzájuk, ezért nem kapott semmit.
2012. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 BKRS ***** válasza:

Nem a banyasz halt meg, hanem a favago batyja.

Miert kapott volna a a favago penzt?

2012. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A bányász bátyja meghalt,és ötmillió forintot hagyott az egyetlen öccsére.Az örökséget jogszerűen kifizették,ám a bányász mégsem kapott egyetlen forintot sem.Hogy lehet ez?

akkor mi a megoldás????,

2012. febr. 3. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!