Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy önjellemző fogalmazást...

Egy önjellemző fogalmazást kell írnom Ilyen vagyok címmel. Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
Talán ez a legnehezebb. Továbbá milyen szempontokat tartalmazzon?
2012. febr. 8. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem azzal kezdd el, hogy hogyan hivanak, hany eves vagy, hany testvered van, kik a szuleid, hol laksz, ...

Aztan folytatsd a kulso tulajdonsagokkal: hogy nezel ki, milyen magas vagy, hany kilo, szem szine, ...

Aztan johet nehany belso tulajdonsagod, amit szivesen leirsz: joszivu, gonosz, kedves, segitokesz, lelkiismeretes, szorgalmas, ... Ezekhez irjal egy-egy rovid peldat, ugy jobban ala lehet tamasztani az ilyen dolgokat. Szerintem erdemes nehany jo tulajdonsagot meg egy rosszat is leirni, persze ami meg teged nem zavar, hogy elmondod masnak.

Befejezesnek osszefoglalnam, hogy pl. jol erzem igy magam, a jovoben melyik tulajdonsagomat szeretnem meg jobban erositeni, esetleg melyik rossz tulajdonsagomon hogyan szeretnek valtoztatni.

2012. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy belső tulajdonságokról kell írni, külső nem kell.
2012. febr. 8. 17:02
 3/5 anonim válasza:

ne legyen uncsi!

lehetne ilyen: pl.: 1998.02.11-én születtem A vmilyen kórházban. Anyukám szerint mindig nyugodt, békés, kisgyerek voltam, és most is az vagyok. Egy pozitív, vidám természetű lány/fiú vagyok. Szeretem a ..... és a ..... meg a ..... és így tovább! sok szerencsét

2012. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. febr. 11. 10:47
 5/5 anonim válasza:
szívesen :D
2012. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!