Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Kőszívü ember fiai c....

A Kőszívü ember fiai c. regényről kell egy 20-25mondatos fogalmazást írni holnapra, tudnátok egyet irni nem kell hosszú majd kiegészítem?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy kb 2 hónapja olvastuk,akkor volt feladva és már nem emlékszem a regényre szóval nemtok min elindulni a fogalmazást irni: Edit és ellensége Alfonsine-ről kell vagy Richárd és elllenség Palvicz Ottó-ról (de én ink az első párt szeretném mert arról többet tudok) egy összehasonlító fogalmazást párbeszéd is kell sztem elég 10-15mondatos is mert ha jó a tartalma jó jegyet ad.

válaszotokat előre is kösszi!:)


2012. jan. 24. 14:42
 1/7 A kérdező kommentje:
u.i. még annyit hogy tulajdonképpen 2 szereplő jellemének összehasonlítása
2012. jan. 24. 14:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor veszed a faradsagot es elolvasod a roviditettet, interneten is talasz tobbet is es megirod onnan. Ha elolvastad a konyvet, akkor biztos feleleveniti majd a roviditett is.

Kulonben biztos, hogy 20-25 mondat? Csak mert ilyen terjedelmu konyvrol lehetetlen ilyen keveset irni...

2012. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
öm a főkérdést elrontottam mert nem a regényről kell irni hanem 2 szereplő jelemzésének összehasonlítását kell leírni azt ahogy leírtam az alkérdésbe vagy mibe
2012. jan. 24. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írd meg szépen a házi feladatod, kisfiam.
2012. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"és már nem emlékszem a regényre"<-- én ezt úgy mondanám hogy nem olvastad el...

én pl:. még mindig emlékszek rá pedig több éve olvastam...

és ne mondd már hogy ha már nem olvastad el nincs min. egy olyan megoldó képességed hogy beütöd a google és megkeresed mert biztos hogy találsz valamit

2012. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elolvastam! az eleje homályos
2012. jan. 24. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!