Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki le tudná nekem írni...

Valaki le tudná nekem írni részletesen, hogy miként kell biológiából a kísérleteknél nyúzatot (pl. : bőrszöveti nyúzatot) készíteni?

Figyelt kérdés
Magántanuló vagyok a kezdetektől, így még soha nem láthattam, az érettségi vizsga szóbelijénél pedig lesz ilyen. Ha valaki tud olyan oldalt, ahol esetleg videóval, képekkel bemutatják, akkor az is tökéletes lenne. Köszönöm a válaszokat előre is!
2009. jún. 4. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Valahol az alján írja. Egyébként a google a barátod,

2009. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ és a linket, ezt én is megtaláltam már. Kerestem én is a Google-ben (azzal kezdtem), csak nem értettem mindent a talált oldalakon. Látatlanul nehéz átgondolni, bár lehet hogy csak számomra...

A választ még egyszer köszönöm.

2009. jún. 4. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!