Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy kis szövegfordítás és bár...

Egy kis szövegfordítás és bár megpróbáltam nem sikerült. Számitatok rátok?

Figyelt kérdés
A kinézet nem a legfontosabb egy emberben. Most trendi a csípőnadrág(Hüpfhose). Nekem is tetszik. A legtöbb ember a világon farmert hord. Én is ezt hordom legszívesebben. Az időjárástól függ éppen mit hordok. Megnyitókon kötelező viselet a fehér ing, nyakkendővel. Télen mindenki sálat,sapkát,kesztyűt hord. Ruháimat a bevásárlóközpontokban vásárolom. Nem hordok ékszereket. Testékszere fiúnak ne legyen. A legtöbb ruha pamutból készül. Egyre gyakoribb a netes vásárlás ez jó.
2012. febr. 25. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Németül?
2012. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Das Aussehen ist nicht das Wichtigtse am Menschen.


Zur Zeit ist die Hüpfhose trendy. Mir gefaellt sie auch


Die meisten Menschen tragen Jeans(hosen).


Ich trage auch Jeans am liebsten. Ea haengt vom Wetter ab, was ich gerade anziehe -

2018. szept. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Télen mindenki sálat,sapkát, kesztyűt hord -


(Im Winter tragen alle Schaal, Mütze

und Handschuhe) -

2018. szept. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hordok ékszereket


(Ich trage keinen Schmuck) -

2018. szept. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!